Relacje inwestorskie - W.G Partners

SKINWALLET SA (13/2021) Start projektu NFT – Cyber Warriors Army

Raport bieżący 13/2021

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd Skinwallet S.A. z siedzibą w Szczecinie („Spółka”, „Emitent”) informuje, że pierwszy projekt NFT Emitenta o tytule: „Cyber Warriors Army” („Projekt”), będzie miał premierę 4 listopada 2021 r. o godz. 20:00.

 

Cyber Warriors Army jest zbiorem 8 tys. unikalnych tokenów NFT przedstawiających armię CyberWojowników, czyli elitarną grupę bohaterów z alternatywnej rzeczywistości świata CyberVersum. Projekt ten łączy klimat science-fiction z wątkami esportowymi i ma stać się pierwszym narracyjnym projektem NFT budowanym we współpracy społeczności projektu z uznanymi artystami.

 

Wprowadzenie NFT do obrotu podzielone jest standardowo na trzy etapy. W pierwszym, użytkownicy zostają zapoznani z założeniami projektu. Następnie, twórcy budują community potencjalnych odbiorców. W ostatniej fazie produkt wprowadzany jest do sprzedaży. Ilość jest limitowana do 8 tys, sztuk, a każdy z tokenów jest unikalny. Przychody dla Spółki generowane będą zarówno w momencie sprzedaży tokenów jak również później – podczas późniejszej odsprzedaży tokenów na rynku wtórnym.

 

Za identyfikację wizualną kolekcji tokenów odpowiedzialny jest Rafał Szłapa – czołowy polski ilustrator, grafik i twórca komiksów (m.in. uznanej serii Bler).

 

Skinwallet dąży do tworzenia i wspierania ekosystemu twórców wokół projektów NFT i Web3. W planach Spółki jest współpraca z cyfrowymi projektantami mody, programistami i artystami z różnych środowisk twórczych w celu budowy narzędzi wspierających rozwój ekonomii twórców w świecie technologii Web3. W ramach projektu Cyber Warriors Army planowany jest m.in. program umożliwiający m.in. fundowanie stypendiów związanych z treściami cyfrowymi. Spółka chce zapewnić platformę marketingową i wsparcie techniczne dla utalentowanych artystów i twórców, aby w jej ramach mogli rozwijać swój talent i skupiać się na tworzeniu treści najwyższej jakości.

 

Członkowie społeczności projektu będą mogli wziąć udział w ekskluzywnych turniejach esportowych. W dłuższej perspektywie, Spółka planuje również organizację profesjonalnych turniejów z udziałem popularnych drużyn i graczy. Skinwallet liczy, że jego wieloletnia obecność na rynku dóbr cyfrowych zaowocuje kooperacjami z organizacjami, które dotychczas nie są obecne w ekosystemie Web3.

 

Projekt dostępny jest pod adresem: https://www.cyberwarriorsarmy.com/

 

W ocenie Emitenta realizacja projektów NFT i Web3 przełoży się na przyszłe wyniki finansowe Spółki, a w szczególności na dywersyfikację przychodów Spółki.

 

 

kom espi zdz

Depesza pochodzi z pełnej wersji serwisu biznes.pap.pl

1