Eko domy - W.G Partners

One Floor XL

One floor XL

One Floor XL to bryła składająca się z dwóch zestawionych równolegle modułów na planie prostokąta. Każdy z modułów ma jednospadowy dach, co po ich zestawieniu zapewnia bardzo ciekawy efekt wizualny. Wewnętrzną przestrzeń wykorzystano do maksimum, poświęcając na ciąg komunikacyjny tylko 1 m2. Reszta to funkcjonalne pomieszczenia zapewniające prywatną przestrzeń dla każdego z domowników oraz komfortową część wspólną.

Czytaj dalej…

One Floor

One floor

One Floor to niezwykle prosta bryła na planie prostokąta o wymiarach 3,7 x 9,5 m. Jednospadowy dach sprawia, że prezentuje się nowocześnie. Lekkości dodają jej duże okna, które zapewniają dopływ do wnętrza dużych ilości naturalnego światła. Dostępną przestrzeń wewnątrz podzielono w najprostszy sposób, wydzielając trzy pomieszczenia, co pozwala na jej maksymalne wykorzystanie.

Czytaj dalej…

Modern Barn XL

Modern barn XL

Modern Barn to bardzo prosta bryła złożona z dwóch prostopadłościanów z dwuspadowymi dachami. Dzięki ich połączeniu przestrzeń mieszkalna ma kształt litery L z możliwością przedłużenia jej z jednej strony tarasem z pergolą. Przez drzwi frontowe wchodzi się od razu do salonu połączonego z jadalnią i kuchnią. Za kuchnią znajduje się łazienka, a w drugim skrzydle zlokalizowano dwie sypialnie, które dzięki temu są odseparowane od części dziennej. Tym samym przestrzeń jest praktyczna i komfortowa.

Czytaj dalej…

Modern Barn

Modern barn

Bryła Modern Barn jest minimalistyczna, a jednocześnie stylowa. Budynek oparty jest na planie podłużnego prostokąta przedłużonego dodatkowo tarasem z efektowną pergolą naśladującą kształt ścian i dachu. Dwuspadowy dach bez okapów idealnie wpisuje się w styl „nowoczesnej stodoły”. Podział wnętrza również jest prosty – salon z kuchnią w centralnej części, łazienka na jednym z końców i sypialnia z wyjściem na taras na drugim. Dzięki temu przestrzeń jest wykorzystana do maksimum!

Czytaj dalej…

Mikro House XL

Projekt mikro house xl

Mikro House XL to parterowy dom na planie litery L składający się z dwóch modułów o wymiarach 3×6 m. Przedłużenie bryły stanowi taras z pergolą przylegający do salonu z aneksem kuchennym. Bezpośrednio z salonu wchodzi się zarówno do łazienki, jak i do przestronnej sypialni, która zajmuje cały drugi moduł. Dzięki temu przestrzeń jest wykorzystana do maksimum i zapewnia pełen komfort użytkowania.

Czytaj dalej…

Mikro House

Mikro house

Mikro House to niezwykle prosta bryła na planie prostokąta z jednospadowym, łagodnie opadającym dachem. Przedłużenie głównego pomieszczenia stanowi taras z efektowną pergolą, który umożliwia odpoczynek w pogodne dni. Duże okna zapewniają natomiast optymalne doświetlenie pomieszczeń i możliwość korzystania z naturalnej energii cieplnej zimą. Istnieje możliwość połączenia dwóch modułów tego typu w celu powiększenia przestrzeni mieszkalnej.

Czytaj dalej…

1