Domy szkieletowe 70m² Archives - W.G Partners

The Flippy Barn 70 m²

Flippy barn 70

Skandynawski styl w bryłe na planie prostokąta i dwuspadowy stromy dach pozbawiony okapów jest jednocześnie klasyczny i nowoczesny. Dzięki temu budynek wpasuje się w niemal każde otoczenie. Od strony ogrodu zaplanowano duże okna, taras i pergolę sprzyjające relaksowi. Na parterze znajduje się duża otwarta przestrzeń łącząca funkcje salonu, jadalni i kuchni, osobna sypialnia oraz łazienka, a poddasze to przestronna i jasna antresola z widokiem na salon.

Czytaj dalej…

The Family Barn 70 m²

The Family Barn 70m2

Jego bryła sprawia, że jest to jeden z ciekawszych projektów w naszej ofercie. Frontowa elewacja z efektownym przeszkleniem i pergolą nadaje mu charakteru. Aranżacja parteru zapewnia dużo przestrzeni i światła, a na antresoli z widokiem na salon wydzielono dwie sypialnie, drugą łazienkę oraz praktyczne pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać np. jako garderobę. Dzięki temu jest to dom, w którym można komfortowo spędzić długie lata.

Czytaj dalej…

The Classic Barn 70 m²

Classic barn 70 ciemny

To bardzo prosta, ale stylowa bryła. Frontowa elewacja jest pozbawiona zbędnych ozdobników, ale na jednej ze ścian szczytowych umieszczono efektowne, duże przeszklenia. Pełnią one kilka funkcji – unowocześniają bryłę domu, doświetlają jego wnętrze, a jednocześnie pozwalają na wykorzystanie naturalnej energii cieplnej zimą. Wnętrze zaprojektowano natomiast z myślą o maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni i światła.

Czytaj dalej…

1