Domy szkieletowe 45m² Archives - W.G Partners

The Classic Barn 45 m²

Classic barn 45

Znakomicie oddaje ducha „nowoczesnej stodoły”. Jest to dom na planie prostokąta z dwuspadowym dachem. Na jednej ze ścian szczytowych umieszczono duże okna, które znakomicie doświetlają obie kondygnacje, a zimą pozwalają wykorzystać naturalną energię słoneczną do ogrzewania budynku. Na parterze znajduje się także wyjście na taras z efektowną pergolą, która stanowi przedłużenie bryły budynku. Wnętrze zaprojektowano z myślą o maksymalnej funkcjonalności.

Czytaj dalej…

The Family Barn 45 m²

Family barn 45

To nieco zmodyfikowana „nowoczesna stodoła” na planie litery L. Najbardziej reprezentacyjna jest jej frontowa elewacja, na której znajdują się duże przeszklenia obejmujące dwie kondygnacje i wpuszczające mnóstwo światła do salonu. Na parterze wygospodarowano przestrzeń na łazienkę, kuchnię oraz miejsce na schody. Na poddaszu znajdują się antresola (widok z komunikacji na salon) oraz wydzielone dwie sypialnie zapewniające prywatność i spokój.

Czytaj dalej…

The Flippy Barn 45 m²

Dom flippy barn 45

To dom w stylu „nowoczesnej stodoły”, na planie prostokąta z dwuspadowym dachem bez okapów. Jedynym urozmaiceniem bryły jest minimalistyczna lukarna. Dzięki temu projekt reprezentuje jednocześnie tradycję i nowoczesność. Taras z pergolą przylegającą do jednej ze ścian szczytowych stanowi świetne przedłużenie salonu, a antresola do dowolnej aranżacji tworzy przytulną i funkcjonalną przestrzeń.

Czytaj dalej…

1