Designs of modular wooden houses from W. G Partners - functionality and design!

Nasze drewniane domy modułowe to nowoczesne konstrukcje przystosowane do różnorodnych wymagań i preferencji. Wybieraj spośród stylowych i praktycznych propozycji lub stwórz swój dom całoroczny na miarę, wprowadzając indywidualne modyfikacje do projektu.

Choose a modular house design created for you

Build your dream home with W. G Partners. None of our projects fully meets your expectations? No problem! During the consultation, we will help you make changes to the concept so that it becomes completely yours. Thanks to this, when choosing our modular house projects, you do not have to compromise.

On most plots, the construction of a house up to 70m² does not require a permit, making the construction process faster and simpler. Minimize the need to struggle with bureaucracy by choosing our offer. We will be happy to help you with all formalities – including official ones!

Dom classic barn
Eco domy modułowe

Eco modular houses

Domy szkieletowe 35m 2

Prefabricated houses 35m²

Domy szkieletowe 40m 2.png

Prefabricated houses 45m²

Domy szkieletowe 70m 2.png

Prefabricated houses 70m²

Eco domy

Eko domy modułowe z oferty W.G. Partners powstają z drewnianych modułów o powierzchni zabudowy 18 m2 lub 35 m2. Szerokie możliwości ich zestawiania oraz aranżacji pozwalają tworzyć budynki o zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu, idealne zarówno dla singli, jak i dla rodzin. Są to niedrogie, kompaktowe budowle, które dzięki optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni są jednocześnie komfortowe.

Eko domy modułowe powstają z poszanowaniem natury, ze starannie dobranych materiałów. Dostępne są w wersji standardowej i premium. Charakteryzują się trwałością i energooszczędnością, są przystosowane do całorocznego zamieszkania. Dzięki niewielkim powierzchniom zabudowy mogą być stawiane bez pozwolenia (na zgłoszenie). Podobnie jak inne domy z naszej oferty powstają w zaledwie kilka tygodni.

Domy szkieletowe 35m²

Projekty domów drewnianych do 35 m² to najmniejsze propozycje z naszej oferty. Charakteryzują się minimalną powierzchnią zabudowy i maksymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni. Mieszczą się nawet na bardzo małych działkach. Udowadniają, że na niewielkim metrażu da się zmieścić salon, kuchnię, funkcjonalną łazienkę i nawet dwie sypialnie. Jeśli chcesz wybudować tani dom, który będzie jednocześnie bardzo funkcjonalny, ta kategoria jest dla Ciebie. Dzięki wykorzystaniu technologii modułowej budowa domów drewnianych do 35 m² jest szybka i niewymagająca. Ich lekkie konstrukcje sprawiają natomiast, że mogą być stawiane nawet na gruntach o niewielkiej nośności.

Domy do 35 m² idealnie wpisują się w trend mikrobudownictwa. Są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Mogą być wykorzystywane całorocznie lub jako domki letniskowe.

Domy szkieletowe 45m²

Projekty domów do 45 m² są przeznaczone dla inwestorów poszukujących nieco większej przestrzeni i mających większe możliwości. Mimo skromnego metrażu te projekty domów drewnianych całorocznych oferują komfortową przestrzeń do życia dla 1-4 osób. Dzięki zastosowaniu dwóch kondygnacji użytkowych zajmują naprawdę niewiele miejsca na działce, a jednocześnie pozwalają oddzielić strefę dzienną wnętrza od nocnej. Nowoczesny i przemyślany design sprawia natomiast, że są zarówno stylowe, jak i praktyczne.

Domy do 45 m² są tanie w budowie i utrzymaniu, energooszczędne, ekologiczne i komfortowe. Sprawdzą się znakomicie zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i jako domy letniskowe.

Domy szkieletowe 70m²

Nowelizacja przepisów oznacza, że domy o powierzchnie do 70 m² można obecnie w większości przypadków budować bez pozwolenia. Oznacza to, że wystarczy dokonać w urzędzie zgłoszenia budowy. Jest to proces znacznie prostszy i szybszy. Nasze projekty domów do 70 m² idealnie wpisują się w nowy trend wznoszenia budynków mieszkalnych na zgłoszenie. Wbrew pozorom wcale nie jest to mała powierzchnia! Proponujemy projekty, które mieszczą na niej przestronny salon, funkcjonalną kuchnię i łazienkę z możliwością wygospodarowania nawet trzech dodatkowych pokoi na sypialnie lub do dowolnego wykorzystania. Dodatkowo nasze projekty domów do 70 m² wyróżniają się nowoczesnymi, bardzo stylowymi bryłami, energooszczędnością i funkcjonalnością.

Tanie komfortowe i bezpieczne projekty domów do 70 m² czekają na Twój ruch! Wykorzystaj dowolny z naszych projektów do całorocznego zamieszkania albo jako dom letniskowy.

Would you like to make changes to the design?

W. G Partners will help you ensure that your future home is adapted to your needs.